Рекомендовані

«Китиця» - інтернет-магазин українського національного одягу та сувенірів
ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ


З 2008 року
на ринку


Ми мережа
магазинів


Понад 100 кращих
виробників з усієї України


Приємні
ціниСистема
знижок


Кваліфіковані
консультанти


Доставка
по Україні


Індивідуальний підхід
до кожного клієнта

 

Сьогодні все більше людей цікавиться українською історією та культурою, музикою і модою. Українські реалії актуальні як ніколи. Новини, пов'язані з Україною, є дуже популярні. Про Україну знімають фільми провідні телеканали. Передові дизайнери присвячують нашій країні свої колекції. А великі компанії випускають нові продукти з українськими мотивами. Придбати маленьку часточку України Вам пропонує мережа магазинів української національної одягу і сувенірів "Китиця".

 

У нас Ви зможете придбати:

  • Українські вишиванки та сукні від кращих українських виробників. Асортимент представлений чоловічими, жіночими, а також дитячими моделями від класики до сучасності. Ми пропонуємо вироби виключно з натуральних тканин (льон, батист, домоткане полотно), а також якісних ниток
  • Українські рушники
  • Українські скатертини
  • Петриківський розпис (тарілки, вази, ложки, шкатулки, булави, скриньки тощо)
  • Дитячі іграшки в національному стилі
  • Українську кераміку від 30 виробників
  • Сувеніри з усіх куточків України та багато іншого

Історія нашого проекту розпочалася у 2011 році з відкриттям першого магазину у Дніпрі. Протягом 5 років роботи «Китиця» добре зарекомендувала себе на ринку українських сувенірів м. Дніпра і стала мережею. А на початку 2015 року з метою виходу на український ринок, збільшення клієнтів, а також максимально оперативного обслуговування був створений інтернет-магазин «Китиця». Оскільки ринок українських сувенірів не стоїть на місці - асортимент магазину постійно оновлюється. Наші продавці-консультанти дадуть відповідь на всі виникаючі питання. Ми прагнемо до якісного обслуговування клієнтів і завжди готові до зустрічних пропозицій.

Даруйте українське!

Статті