Новорічні подарунки з українським колоритом – 5 вдалих ідей

Новорічні подарунки з українським колоритом – 5 вдалих ідей

Напередодні Нового року усі ми прагнемо приємних сюрпризів та різних див. На щастя, мі маємо нагоду робити їх для своїх близьких людей, вражаючи їх оригінальними подарунками. А якщо вони ще й будуть в українському стилі, захопленню ваших рідних не буде межі. Обирайте презенти правильно за допомогою інтернет-магазину Китиця!

·        Подарунки для дітей. Напевно, ніхто не чекає на свята так, як малеча, адже саме у дитинстві так хочеться вірити у казки та знаходити неспростовні докази чарівництва. Спочатку на Миколая 19 грудня, потом на Новий рік та Різдво. Треба запасатися подарунками розважливо. У нагоді стануть іграшки в українському стилі, які можна підібрати в нашому асортименті. Також не менш вдалий презент – дитяча вишиванка, яка допоможе створити святковий образ.

·        Прикрашаємо оселю. Традиційна Різдвяна Шопка – безпрограшній варіант для створення святкової атмосфери та надання особливого затишку, родинного тепла. Зазвичай це інсталяція у вигляді сцени народження Христа, можна підібрати різноманітні варіації.

·        Сервіруємо стіл. Зустрічайте Новий рік та Різдво як справжні українці! Що може бути краще, ніж вишита скатертина з домотканого полотна, на яку виставлені смачні страви у глиняних горщиках та тарілках, а в келихах, прикрашених Петриківським розписом, іскриться шампанське? Усе це можна придбати на нашому сайті.

·        Зустрічаємо півника гідно. Символ цього року – Вогненний Півень, і сувенірна продукція у його вигляді вже поступила у продаж в магазині Китиця. Це вдале рішення для презенту для друзів, співробітників, знайомих та рідних.

·        Підбираємо святковий образ. Ви вже вирішили, у чому будете зустрічати Новий рік та ходити на різні святкові заходи? В нашому асортименті є вишиванки та багато іншого одягу в українському стилі для жінок, чоловіків та дітей. Саме час поповнити гардероб для усієї родини!

Не знаєте, що саме подарувати близьким? Придбайте подарунковий сертифікат інтернет-магазину Китиця – та дайте нагоду їм самим обрати те, що буде до вподоби! Даруйте українське – і тоді свята будуть незабутніми!

 20.12.2016
 (82 переглядів)