Бочонки


Показано з 1 по 14 з 14 (всього 1 сторінок)
Бочонки

Бочонки

Зберігання сипучих продуктів – питання, що турбує практично будь-яку господарку. Якщо спосіб обраний неправильно, у крупах і борошні можуть завестися шкідники, тому краще зберігати їх у спеціальній тарі. В цьому плані дуже виручають дерев'яні бочонки. Вони екологічні і приємно пахнуть деревиною, продукти в таких ємкостях довго не псуються і зберігають природний смак. Крім того вважається, що дерево має позитивну енергетику. Також успіхом користуються вироби зі скла, які не пропускають всередину вологу і прекрасно підходять для тривалого зберігання.

Як вибрати барило?

При покупці бочонка багато людей прагне до того, щоб він був не просто місткий і якісний, але і красивий. В цьому плані вдалим рішенням буде Петриківський розпис. Барила з таким дизайном стануть виразним штрихом в інтер'єрі вашої кухні. Даний стиль є одним з найстаріших видів образотворчих мистецтв, якими славиться Україна. Це оптимальний варіант презенту, особливо для іноземця, бо такі українські сувеніри дуже цінуються у всьому світі. Крім того купити бочонок з Петриківським розписом буде гарним варіантом для тих, хто прагне оточити себе речами з національним колоритом.

Величезний вибір діжок на будь-який смак

Якщо вам потрібна тара для сипких продуктів, підібрати її можна в інтернет-магазині Китиця. На сайті представлений широкий асортимент діжок зі скла і дерева з ефектним яскравим розписом. Наша лояльна цінова політика дозволяє вигідно зробити красиві і корисні в побуті придбання. Крім посуду, тут продаються також рушники, вишиванки, предмети декору та багато іншого. Оформивши замовлення, ви зможете замовити доставку по Дніпру в будь-яке зручне для вас місце, а також по Україні Новою поштою.