Штофи

Штофи

Хочете здивувати своїх гостей ефектною пляшкою на святковому столі? Тоді вам просто необхідні представлені в даному розділі штофи. Петриківський розпис, нанесений на них, зможе поставити правильний тон вашого столу. Він не просто надає виробам красивий вигляд, але і робить саму трапезу більш атмосферною. В таких речах відчувається самобутність, вони наближають нас до коріння, нагадують, що Україна по праву може пишатися своїми культурними традиціями.

Чим примітні розписні штофи

Погодьтеся, яскравий і ефектний штоф з майстерним візерунком виглядає на столі куди краще, ніж звичайна пляшка з магазину! І якщо вас приваблює Петриківський розпис, купити штоф з нею буде відмінним рішенням. Тим більше, що його можна доповнити склянками, чарками або келихами, прикрашеними аналогічним способом, які представлені в інших розділах інтернет-магазину Китиця. Самі ж пляшки можу мати різну форму і місткість, тому неодмінно знайдеться той примірник, який задовольнить ваші побажання.

Строкаті кольори в оформленні штофу додадуть нотки веселощів вашому застіллю. Чи варто говорити, що напій здається набагато смачнішим при такій подачі? Ось чому має сенс придбати розписну пляшку для себе, або ж на подарунок, адже це чудовий український сувенір.

Багатий асортимент і доступні ціни

На нашому сайті ви зможете підібрати якісні штофи з міцного скла з філігранно виконаним розписом. Також тут знайдеться безліч іншого посуду для ефектного сервування столу: тарілки, столові прибори, чашки, склянки та інші. А щоб зустрічати гостей в кращих традиціях української гостинності, можна одягти вишиванки, які ви теж зможете вигідно купити у нашому інтернет-магазині.