Дошки


Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)
Дошки

Дошки

Чи замислювалися ви про те, що навіть проста оброблена дошка може стати прикрасою, що оживить обстановку вашої кухні? Зрозуміло, такі речі краще не використовувати за призначенням, вони слугують скоріше для декору інтер'єру. Як правило, на такі вироби нанесений малюнок з однієї або обох сторін. Це може бути покриття фарбою, декупаж або Петриківський розпис. Дошки даного плану вішають на стіни, вони стають яскравим штрихом в оздобленні приміщення, надаючи йому гарний вигляд. Це безпрограшний варіант, адже предмети побуту в національному стилі сьогодні дуже популярні.

Чому варто повісити у себе вдома дошку з Петриківським розписом?

З давніх часів Україна славилася своїми народними умільцями, традиції яких досі живі, не перестаючи нас дивувати. Саме тому якщо вам необхідно для прикраси інтер'єру купити дошку, Петриківський розпис стане безпрограшним варіантом. Вона відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, помітно його пожвавить. Обираючи подібний вид декору приміщення, ми стаємо на крок ближче до своїх коренів, проносимо через покоління культурний код, що дістався нам від пращурів. Сьогодні багато прикрашають свої оселі речами в національному стилі, носять вишиванки, починають вникати в нашу історію і традиції. При цьому важливо знайти місце, де продаються дійсно якісні товари.

Різноманіття інтер'єрних дощок за доступними цінами

В інтернет-магазині Китиця представлені українські сувеніри в досить великому асортименті. Вони прикрашені майстерним розписом, виконаним з філігранною акуратністю. Тут можна підібрати відповідні примірники для себе і на презент максимально вигідно, за рахунок наших демократичних цін. Також на сайті реалізується безліч інших красивих колоритних речей, які явно припадуть до смаку справжнім патріотам.