Цукерниці


Показано з 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)
Цукерниці

Цукерниці

Солодощі полюбляє багато хто, ніхто не проти поласувати смачною цукеркою або хрустким печивом за чашкою чаю. І зрозуміло, тут важливий антураж, подача – красива цукерниця дозволить в повній мірі відчути смак десерту. Крім того вона стане ефектною прикрасою вашого інтер'єру, додасть йому затишку. Особливо це актуально для тих, до кого часто приходять гості на чаювання. Здивувати їх допоможе строкатий Петриківський розпис. Цукерниці, виконані в цьому стилі, дуже колоритні. Це вибір справжнього патріотів, яким дорогі багатовікові традиції нашої батьківщини.

Як знайти ту саму цукерницю?

З давніх-давен Україна була багата на майстерних майстрів, що вміють надавати звичайним речам святковий вигляд. Так, наприклад, у селі Петриківка Запорізької області розписували чудовими візерунками хати і різні предмети побуту. З часом сформувався окремий напрямок народного мистецтва. І якщо ви вирішили купити цукерницю, Петриківський розпис буде відмінним варіантом. Адже така річ містить у собі національний колорит, культурний код, що дістався нам від предків. Крім того її зовнішній вигляд надзвичайно яскравий і ефектний.

Серед цукерниць з розписом зустрічаються екземпляри, що відрізняються між собою:

• Місткістю

• Матеріалом

• Дизайном

Зазвичай подібні вироби виготовлені з дерева або скла, а за кольором найбільш популярні вироби червоного, золотого і чорного у комбінації.

Ексклюзивна цукерниця недорого

Купуючи українські сувеніри і предмети побуту, всі ми хочемо придбати їх максимально вигідно. У цьому плані інтернет-магазин Китиця є найкращим місцем, де можна підібрати якісні вироби за помірними цінами. Крім посуду тут є вишиванки, аксесуари та інші красиві речі, які не залишать байдужими цінителів національних традицій.