Писанки

Писанки

Одним з маркерів культурних традицій, якими славиться Україна, є писанка. Її можна прирівняти до окремого напряму мистецтва – яких тільки технік малювання візерунків і колірних гам не використовують наші умільці. Однак якщо ми говоримо про такі предмети, як писанки, Петриківський розпис є самим поширеним варіантом декору. Варто відзначити, що мова йде не про ті яйця, які ми фарбуємо на Великдень, а про сувенірну продукцію, що купується з метою прикраси житла. Виготовляють її, як правило, з дерева, а зверху покривають шаром лаку, щоб фарба, за допомогою якої виконаний візерунок, не вицвітала.

Багатоликий світ писанок

Якщо вас цікавить Петриківський розпис, придбати писанку буде ідеальним варіантом. Ці предмети декору коштують відносно недорого і при цьому є наглядния зразком цього напрямку народного мистецтва. Така річ має досить гарний вигляд, однак крім функції декору інтер'єру, відіграє й інші ролі. Це своєрідний оберіг, що символізує гармонію в будинку, добробут, продовження роду, захист від негативу. Такий український сувенір відмінно підійде для ролі презенту, крім того, не зайвим буде придбати його і для себе.

Вибираємо писанки грамотно

Останнім часом мода на товари з національним колоритом набирає все більших обертів. У зв'язку з цим пропозицій теж зустрічається чимало – починаючи від простих штампованих писанок, які можна придбати на ринку, і закінчуючи ексклюзивними зразками, що прирівнюються за вартістю до яєць Фаберже. Якщо ж ви хочете купити їх максимально вигідно, то кращим варіантом буде відвідати інтернет-магазин Китиця. Крім предметів декору, тут є посуд і вишиванки, а також безлічі інших автентичних товарів для тих, хто цінує наші традиції.