Підношення

Підноси

Справді незамінною в господарстві річчю можна назвати підноси. На них дуже зручно переносити посуд з різними стравами, що значно спрощує процес сервірування столу. І набагато ефектніше виходить, коли на виріб нанесений Петриківський розпис, підноси з таким декором виглядають дуже гарно. У них є той неповторний колорит, яким в усі часи славилася Україна. Поєднання сучасного дизайну і багаторічних традицій народного мистецтва народжує справді унікальний ансамбль, що нікого не залишає байдужим.

Як обрати розписний піднос?

Сучасний асортимент красивих речей в українському стилі справді зашкалює, адже сьогодні це одна з модних тенденцій. Якщо ви збираєтеся купити піднос, Петриківський розпис на ньому повинний бути виконаним якісно, акуратно. Також важливо врахувати розміри виробу, щоб він був досить містким. І ще один важливий момент – наявність захисного покриття. Як правило, на подібні речі наносять лак, щоб фарба не потріскалася і не вицвіла. Адже використання підноса передбачає певні навантаження.

Що стосується візерунку, то найчастіше це:

• Квіткові орнаменти

• Тварини

• Птахи

• Дерева

• Ягоди

Кожен візерунок символічний і несе в собі певний заряд енергії, інформацію. Він зберігає тепло рук майстра, який вклав в розпис частинку своєї душі.

Красиві підноси за помірну плату

В інтернет-магазині Китиця можна придбати оригінальні українські сувеніри і предмети побуту. Тут представлений великий вибір підносів на будь-який смак, прикрашених автентичної розписом. Також на сайті можна підібрати стильні вишиванки та аксесуари. Завдяки лояльній ціновій політиці, покупки обійдуться вам досить вигідно, а самі речі прослужать не один рік, оскільки зроблені не просто якісно, а з душею.