Підсвічники


Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)
Підсвічники

Підсвічники

Тонке, мерехтливе світло свічки створює атмосферу романтики та затишку. Але не варто забувати про одну важливу умову – для повноти ефекту слід використовувати гарний підсвічник. Петриківський розпис в цьому плані – ідеальний варіант. Він оживить приміщення, надавши йому чарівності типової української хати. До речі, це досить модний наразі тренд, якому слідує все більше наших співвітчизників. Україна завжди була багата на майстрів, здатних за допомогою пензлика та фарби створювати віртуозні твори мистецтва.

Різноманіття розписних підсвічників

Серед асортименту виробів даного типу зустрічається досить багато різних варіантів. При купівлі варто звернути увагу на:

• Форму

• Розміри

• Число свічок

• Дизайн

Оскільки сьогодні в моді мінімалізм, досить популярними вважаються прості моделі прямокутної або циліндричної форми. Однак не меншим попитом користуються фігурні вироби з безліччю вигинів і виступів. Вони можуть бути на одну свічку, або ж на 2, 3 і більше.

Якщо ви маєте намір купити підсвічник, Петриківський розпис необхідно перевіряти особливо ретельно. У якісних виробів візерунок виконаний акуратно, а сама фарба зверху покрита захисним шаром лаку. Саме тому краще віддавати перевагу продукції відомих брендів, представлених в інтернет-магазині Китиця.

Причини купити у нас

Наш сайт пропонує українські сувеніри та інші колоритні товари бездоганної якості в широкому асортименті. Крім підсвічників та інших предметів побуту тут є посуд, аксесуари, вишиванки. Все це можна придбати досить вигідно, адже ми встановлюємо доступну вартість на товари. Тут знайдеться все необхідне для того, щоб оточити себе комфортом в кращих традиціях національного стилю.