Шкатулки


Показано з 1 по 15 з 21 (всього 2 сторінок)
Шкатулки

Скриньки

У кожної жінки має бути затишне містечко, де вона могла б зберігати свої «скарби» - біжутерію, коштовності, шпильки і інші жіночі штучки. Ідеально справляються з цією роллю представлені в даній категорії скриньки. Петриківський розпис, нанесений на них, виглядає дуже барвисто. Але це не просто ефектний аксесуар – такі речі несуть у собі потужну енергетику, адже вони розписані вручну і зберігають частинку душі майстра. Дана техніка розпису була відкрита більше трьох століть тому і сьогодні входить в список культурної спадщини ЮНЕСКО. І в цьому немає нічого дивного, адже Україна з давніх часів славилася своїми умільцями, здатними створювати шедеври з допомогою фарби і крихітного пензлика.

Розкішні скриньки на будь-який смак

Для тих, кого захоплює Петриківський розпис, купити скриньку буде безпрограшним варіантом. Адже ці вироби представлені у величезному асортименті. Вони можуть відрізнятися за такими параметрами:

• Форма – квадратна, прямокутна, овальна, кругла, у вигляді сердечка

• Розміри

• Спосіб закриття – найчастіше кришки, котрі можуть бути накладними, притертими, або ж мати петлі і засувку

• Колірна гамма – найчастіше поєднання червоного, золотого і зеленого на чорному тлі

• Візерунок – люди, тварини, рослинні орнаменти і пейзажі

Будь-яка з шкатулок даного типу має гарний зовнішній вигляд, її приємно тримати в руках, розглядати. Головне – щоб розпис була акуратним, а зверху було захисне лакове покриття.

Де купити розписні скриньки?

Інтернет-магазин Китиця пропонує українські сувеніри та предмети побуту в досить великому асортименті. Також тут можна підібрати посуд і вишиванки, при цьому покупка обійдеться досить вигідно. У нас можна придбати по-справжньому самобутні речі за доступними цінами!