Скрині


Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)
Скрині

Скрині

Для багатьох з нас скриня – це казковий атрибут, який асоціюється з чарівництвом або незліченними багатствами. Насправді ж він довгий час був простим предметом побуту, що використовували наші пращури, і стояв практично у кожній хаті. Так чому б не відродити цю славну традицію і не почати знову використовувати для зберігання своїх речей скрині? Петриківський розпис в цьому плані є одним з найкращих варіантів прикраси цього виробу, надаючи йому гарний вигляд і неповторний самобутній колорит. В таких речах пульсує Україна з її багатою багатовіковою культурою.

Знайдіть «ту саму» скриню

Якщо вас приваблює Петриківський розпис, купити скриню з ним буде відмінним рішенням, адже така річ виглядає досить автентично. Вона наповнить ваше житло атмосферою старовинної хати, додасть особливого затишку. При виборі скрині варто звернути увагу на:

• Форму

• Розміри

• Спосіб закриття

• Дизайн

Найчастіше вироби прямокутні, або ж із закругленою кришкою. Вони можуть мати засувку або навіть замки, а розміри коливаються від зовсім крихітних (для зберігання прикрас) до гігантських, здатних вмістити в себе весь гардероб. Крім того що даний виріб легко знайде застосування у вашому будинку, його можна придбати як український сувенір і вручити в якості подарунка.

Де купувати скрині?

Сьогодні можна зустріти безліч авторських скринь ручного розпису, за які просять шалені гроші. Проте всім нам хочеться придбати подібний виріб вигідно, не жертвуючи при цьому якістю. Саме таку можливість надає інтернет-магазин Китиця, де продаються вироби авторитетний українських брендів за демократичними цінами. В інших розділах представлені вишиванки, прикраси, посуд та багато іншого.