Вази

Вази

Свіжі квіти здатні внести жвавість і витонченість в наш інтер'єр, але для цього потрібно вміти ефектно їх поставити. Тут не обійтися без гарної вази, в якій вони будуть виглядати найбільш виразно. У плані дизайну варіантів може бути безліч, і одним з досить вдалих є Петриківський розпис. Вази з подібною обробкою привертають до себе увагу завдяки строкатим забарвленням і тонким візерунка. Цей стиль розпису примітний своєю більш ніж трьохсотрічною історією. Зародився він у селі Петриківка в Запорізькій області і поступово став практично самостійною гілкою мистецтва.

Причини вибрати вазу з Петриківським розписом

Якщо ви вирішили купити вазу, Петриківський розпис стане ідеальним варіантом, оскільки вона:

• Має виразний дизайн

• Відображає національний колорит

• Прекрасно тримається на дерев'яних і скляних поверхнях

• Не втрачає яскравості фарб тривалий час

• Вважається відмінним подарунком

У всьому світі українські сувеніри з Петриківським розписом цінуються дуже високо. Так і ми зараз почали зближуватися зі своїм корінням і усвідомлювати, наскільки багатою країною в плані культури і традицій є Україна.

Як купити вазу з Петриківським розписом?

При підборі даного виробу для початку потрібно визначитися з об'ємом. Все залежить від того, які букети ви збираєтеся ставити у вазу. Також є можливість підібрати підходящу форму і колірну гамму даного предмета інтер'єру. Важливо, щоб візерунок був виконаний акуратно і мав захисне покриття у вигляді спеціального лаку. В інтернет-магазині Китиця ви зможете знайти широкий асортимент ваз для квітів. Тут можна придбати ексклюзивні якісні товари в національному стилі досить вигідно. Крім ваз, пропонуються вишиванки, посуд і багато іншого.