Умови використання сайту

ФОП Котлярчук Д. Є., інтернет-магазин "Китиця".

Угода

Увага!!! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Використання даного сайту, в тому числі заповнення різних форм заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням даного веб-сайту означає Вашу згоду з умовами цієї угоди.

Використання сайту

Сайт svitlitsa.com.ua («Китиця») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і дизайнер их копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким другим чином для общественных або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Китиця не гарантує точності і повноти матеріалів, що надаються на цьому Сайті. Китиця в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Китиця не зобов'язується оновлювати їх. Китиця ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись, збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і своїх контактних даних. У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. 

Зворотний зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також яким або іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Китиця може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати за своїм ваш розсуд. Китиця не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних:

Оформляючи Замовлення на Сайті, Користувач дає згоду Адміністрації на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання, поширення, знеособлення та знищення) наведених їм даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адресу, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає згоду на передачу (поширення) даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), другим транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям, і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ФОП Котлярчук Д. Є.. Дане положення діє без обмеження строку дії.
База персональних даних «Клієнти» знаходиться на серверах hostiq.com.ua.

Метою обробки персональних даних у системі є зберігання та обслуговування даних контрагентів, відповідно до статей 6, 7 Закону України «Про захист персональних даних»

Також метою обробки персональны даних є забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання/отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги згідно Податкового кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

У разі виникнення запитань, побажань, скарг, щодо інформації, яку ви надаєте, будь-ласка, пишіть на наш email: svitlitsa@ukr.net