Чайники

Чайники

Мистецтво заварювання чаю – це ціла наука, тут важливий кожен нюанс. Особливе значення поцінувачі надають посуді, в якій готується напій. Від матеріалу заварного чайника багато в чому залежать смакові якості чаю, і безпрограшним варіантом у цьому плані вважається українська кераміка. Глина, що є екологічно чистим матеріалом, наділяє напій безліччю корисних властивостей і покращує його смак. Саме тому в Китаї, що закономірно має титул батьківщини чаю, високо цінуються глиняні чайники. Але і Україна в цьому плані не відстає, адже аналогічні товари вітчизняних виробників можна придбати значно дешевше, а за властивостями вони нічим не поступаються.

Чому саме кераміка?

Наразі полиці посудних магазинів пееповнені, пропонуючи нам різні варіанти заварників – скляні, металеві, пластикові. Але для справжнього цінителя правильним рішенням буде купити чайник з глини. І навіть не тому, що він красивий, а скоріше з тієї причини, що в таких заварниках напій виходить смачніше. Це пояснюється пористою структурою матеріалу, вбирає в себе смаки, за рахунок чого з кожною новою заваркою чаю стає більш насиченим. Якщо ж ви любите експериментувати з сортами і готуєте весь час різні чаї, то можна віддати перевагу глазурованим екземплярам.

Крім смакових бонусів керамічні чайники володіють ще однією цінною якістю – здатністю довго не остивати. Тому ваш напій залишиться гарячим протягом тривалого часу.

Купуємо чайник грамотно

При підборі даного виробу варто звернути увагу на наступні нюанси:

• Форма

• Обсяг

• Покриття

• Дизайн

Крім того важливо знайти місце, де можна купити його максимально вигідно. У цьому плані інтернет-магазин Китиця є досить вдалим рішенням. Крім посуду тут представлені вишиванки та українські сувеніри, які припадуть вам до душі.