Чашки

Чашки

Для того, щоб сповна насолодитися смаком улюбленого напою, потрібний правильна посуд. Ось чому практично для кожної людини його особиста чашка – предмет майже інтимний. Зазвичай її підбирають з урахуванням своїх індивідуальних переваг і вимог. І зрозуміло, не останнє значення має матеріал. В цьому плані вдалим рішенням буде українська кераміка. Такий посуд можна купити собі додому для смачних чаювань або вручити в якості презенту, адже він має досить гарний вигляд. У всьому світі цей український сувенір цінується досить високо.

Плюси глиняних чашок

Сучасний асортимент посуду для чаювання надзвичайно різноманітний, нам доступний вибір між склом, металом, керамікою, пластиком. І оскільки сьогодні Україна прагне до вірності багатовіковим традиціям, керамічні чашки знову в моді. Причин тому чимало:

• Екологічність

• Здатність краще передавати смак напою

• Тривале збереження температури рідини

• Естетичність

Посуд з глини – це не просто тара, а ще і гарний аксесуар, що оживляє обстановку кухні. Ось чому з цього матеріалу виготовляють багато українських сувенірів.

Особливості вибору керамічних чашок

Перед покупкою чашки з глини, зверніть увагу на те, за якою технологією вона виконана. Наразі популярним виробом є такі, що були піддані молочінню – тобто, покриті молоком між першим і другим випалюванням. Також попитом користуються глазуровані моделі – вони практичні і часто мають дуже строкатий дизайн у вигляді художнього розпису.

При підборі чашки важливі її форма і обсяг, а також якість виконання. Придбати добротний посуд для чаювання можна вигідно тут, в інтернет-магазині Китиця. Ми пропонуємо величезний асортимент товарів з українським колоритом, в тому числі вишиванки і предмети декору.