Горщики


Горщик "Двійнята"
Горщик "Двійнята"
Горщик для запікання
Горщик для запікання
Горщик для запікання
Горщик для запікання
Горщик для запікання
Горщик для запікання
Макитра керамічна
Макитра керамічна
Цукорниця з глини
Цукорниця з глини
Цукорниця керамічна
Цукорниця керамічна
Показано з 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)
Горщики

Горщики

Одним з характерних предметів традиційного українського побуту є керамічний посуд. Наші предки знали толк в кухонному мистецтві, адже кераміка екологічна, має «дихаючу» текстуру, а також володіє низькою теплопровідністю. Крім того, багато людей вже переконалися в тому, що їжа в ній виходить неймовірно смачною. Щоб переконатися в цьому, достатньо купити горщики – вони оптимально підходять для запікання, оскільки мають округлу форму з кришкою і виробляються з екологічно чистої глини.

У чому секрет горщика?

Порційний керамічний горщик надзвичайно зручний – в ньому можна готувати страви, і подавати їх. Крім того він красивий і ефектно виглядає навіть на святковому столі. Завдяки особливій формі даного посуду, їжа в ній набуває в процесі приготування насичений смак і аромат. Це ідеальний варіант для запікання овочів, і навіть пельмені з варениками в горщику виходять в рази смачніше, ніж в каструлі.

Як вибрати горщик?

Сьогодні вся Україна прагне до відродження національних традицій, і керамічний посуд – відмінний помічник у цій справі. І зважаючи на високий попит на горщики, асортимент їх досить широкий:

• Виконані за технікою молочіння

• Глазуровані

• Необливні (без глазурі)

• Жароміцні

• Штамповані

• Виконані на гончарному колі

З точки зору практичності обливні горщики виграють – вони більш міцні. Однак у виробів, не покритих глазур'ю, пориста структура, за рахунок чого їжа в них виходить смачніше.

Різні предмети посуду з кераміки не тільки незамінні в побуті, це ще і чудові українські сувеніри, що відмінно підходять на роль подарунка. Купити їх максимально вигідно можна тут, в інтернет-магазині Китиця, вибравши з досить широкого асортименту.