Кружки

Кухолі

Любите насолоджуватися смачними напоями, намагаючись тонко відчути їх смак і аромат? Тоді вам неодмінно варто купити кухоль з глини. У ньому є ряд незаперечних переваг:

• Чудове відображення смакових якостей

• Здатність зберігати температуру

• Екологічність

В глиняному посуді зберігаються поживні речовини, наявні в тій або іншій рідині. Саме тому наші предки зберігали молоко в глечиках і пили з чашок, виготовлених виключно з глини. Сьогодні Україна знову повертається у цьому сенсі до витоків - цінуються традиції, які прийшли до нас з глибини століть.

Переваги глиняних кухолів

Для початку варто відзначити, що глиняні кухолі – це посуд для справжніх гурманів. Вони яскраво розкривають смак напою, дозволяючи насолодитися нею повною мірою. Особливо зручно пити з них пиво, молоко або воду в літню спеку – адже глина довго зберігає їх холодними. А якщо налити в цю кружку гарячий чай або каву, то можна не боятися обпектися о нагріту ручку. І нарешті, ще один вагомий плюс – глиняні кухолі красиві, вони виглядають досить ефектно і тішать естетичні почуття. Це ідеальний український сувенір для тих, хто хоче в повній мірі відчути колорит нашої країни.

Різноманіття вибору кухолів керамічних

Серед асортименту української кераміки зустрічаються найрізноманітніші примірники кухолів. Їх в основному ділять на глазуровані і неглазуровані. Також вони можуть відрізнятися за призначенням (для пива, чаю, кави) , об'єму, дизайну і іншим параметрам. Досить популярні вироби, виконані за технікою молочіння – обробки молоком після першого випалу, а потім повторної термічної обробки.

В інтернет-магазині Китиця ви зможете вигідно придбати кухолі глиняні найрізноманітнішого плану. Також у нас продаються вишиванки, аксесуари, сувеніри та інші товари з українським колоритом.