Глечики


Глечик з глини
Глечик з глини
Глечик з глини
Глечик з глини
Глечик з глини
Глечик з глини
Глечик з глини
Глечик з глини
Глечик з глини
Глечик з глини
Глечик з кришкою
Глечик з кришкою
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)
Глечики

Глечики

Якщо згадати традиційне оздоблення української хати, то там незмінно присутняій глиняний глечик з молоком. А все тому, що цей матеріал був просто незамінним в ті часи, коли не було й холодильників. У такому посуді напої довгий час залишаються прохолодними і не псуються. Саме завдяки цій особливості українська кераміка високо цінується не тільки в межах нашої країни, але і за кордоном. Багато іноземців, приїжджаючи сюди, прагнуть придбати корисний український сувенір з глини, і найчастіше їх вибір падає саме на глечики.

Особливості глиняних глечиків

Сьогодні все популярнішим стає тенденція використовувати екологічно чистий посуд, і в цьому плані бездоганним варіантом є покупка глиняного глечика. Його переваги очевидні:

• Довго зберігає температуру напою

• Легко вбирає і утримує вологу

• Допомагає краще розкрити смакові якості

• Не виділяє шкідливих речовин

• Має гарний зовнішній вигляд

Крім цього не варто забувати, що посуд з глини ручної роботи несе в собі позитивну енергетику. Вона зберігає тепло дбайливих рук гончара, котрий вклав у виріб частинку своєї душі. При цьому в його якості можна не сумніватися, адже Україна славиться своїми умільцями на весь світ.

Купуємо глечики грамотно

Для початку варто визначитися з формою і обсягом виробу. Вони можуть бути з широкою шийкою, або ж з вузькою, різної місткості. Зустрічаються як необливні екземпляри, так і глазуровані. Серед їх асортименту можна підібрати варіанти з різними прикрасами – орнаментом, гравіюванням, розписом. Найбільш вигідно можна придбати глечики в інтернет-магазині Китиця. Тут у продажу представлена не тільки добротний керамічний посуд, а й вишиванки, аксесуари, предмети декору.