Цукорниці

Цукорниці

Сервіровку столу можна прирівняти до різновиду високого мистецтва. Навіть просте чаювання перетворюється на розкішну трапезу, якщо під рукою красивий посуд. І не тільки чашки і блюдця, але і цукорниці, вигідно доповнюють оздоблення столу. Багато чого залежить від матеріалу виробу, і глина в цьому плані вважається безпрограшним варіантом. Не дарма наші предки використовували посуд з неї для зберігання різних продуктів. НаразіУкраїна знову повертається до цієї традиції, оскільки попит на глиняні вироби зростає.

Переваги цукорниць з глини

Отже, давайте з'ясуємо, чому ж варто купити глиняну цукорницю. Причин тому безліч:

• Здатність забирати надлишки вологи – цукор не відсиріє і не затвердіє

• Захист від жучків – в глиняному посуді не заводяться шкідники

• Екологічна безпека – не виділяє шкідливих речовин

• Естетичний вигляд – сьогодні можна підібрати виріб будь-якої колірної гами та дизайнерської концепції

Особливості вибору цукорниці глиняної

Для початку важливо визначитися з технологією обробки матеріалу, їх сьогодні відомо чимало. Це може бути молочіння: після першого випалу виріб обробляють молоком, після чого знову проводять термічну обробку. Такі екземпляри виглядають досить ефектно, це чудовий український сувенір, який можна вручити в якості презенту. Крім цього зустрічаються глиняні цукорниці, покриті глазур'ю і прикрашені декоративним розписом, а також безліч інших варіантів.

Не менш важливими аспектами вибору є обсяг даної посуду, її діаметр, наявність\відсутність кришки та інші фактори. І звичайно ж, акуратність виконання, адже такі вироби як правило ручної роботи. В інтернет-магазини Китиця представлена добротна українська кераміка, яку можна придбати досить вигідно.