Турки

Турки

Хіба може ранок вважатися повноцінним без чашечки ароматної кави, яка бодрить? Багато людей починають свій день з цього напою, але не всі знають, що посуд, де вона готується, помітно впливає на смакові якості. Традиційно для цього використовується турка, при цьому матеріал його виготовлення має величезне значення. Найбільш поширені металеві і керамічні. Метал швидко нагрівається, прискорюючи процес закипання, але якщо ви прагнете отримати максимально насичений і багатогранний смак, то краще брати керамічні турки.

Переваги джезв з кераміки

Хоча Україна і не відноситься до так званих кавових країн, цей напій тут досить популярний. Якщо і вам важлива культура її споживання, то безперечно варто купити турку з кераміки. Вона має масу переваг перед металевими:

• З кожною новою заваркою смак кави буде все більш насиченим – через здатність глини вбирати запахи і віддавати їх, отже, чим старше виріб, тим він цінніший

• Відсутність здатності до окислення, на відміну від турок з металу

• Низька теплопровідність – напій у процесі готування повільно вариться на плиті, розкриваючи свій смак

• Здатність насичувати каву киснем під час приготування, покращуючи її смакові якості

• Красивий і ефектний зовнішній вигляд

Цей український сувенір стане безпрограшним варіантом подарунку для кавоманів.

Особливості вибору турки з кераміки

При покупці виробу важливо звернути увагу на його форму. Як правило, вона розширена знизу і поступово звужується, утворюючи вузьке горлечко. Також у різних моделей може відрізнятися техніка виконання: зустрічаються пористі примірники, без покриття, а також глазуровані. В інтернет-магазині Китиця можна вигідно придбати добротний глиняний посуд, а також предмети декору, вишиванки та багато іншого.