Віночки


Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)
Віночки

Вінки

Яскравий різнобарвний вінок – незмінний атрибут образу української панночки. У давні часи молоді дівчата носили їх як одну з головних прикрас, це був символ чистоти, невинності. Згідно з традиціями, на весіллі наречена теж повинна була постати перед нареченим у віночку, а ось після заміжжя носити його вже не належало. Сьогодні ж вінки знову в моді, при цьому ніхто не обмежує сучасних дам у їх носінні. Багато наречених навіть вибирають їх у якості весільного головного убору замість фати, а на зміну суконь знову приходять вишиванки. І в цьому немає нічого дивного, адже Україна повертається до своїх витоків.

Різноманіття вінків

Наразі серед аксесуарів в етнічному стилі безумовно є з чого вибирати – їм доступні вироби з найрізноманітнішими квітами – соняшниками, маками, трояндами і багатьма іншими. Якщо ви хочете, щоб аксесуар був максимально наближений до автентичного вигляду – можна купити вінок зі стрічками, також зустрічаються і більш сучасні моделі. В інтернет-магазині Китиця можна підібрати ефектні віночки, що мають красивий зовнішній вигляд, бездоганну якість виконання, а також неповторність, боі немає двох однакових моделей.

Стильні прикраси за помірними розцінками

На нашому сайті представлений величезний вибір атрибутики національного костюма, який носили наші пращури. І оскільки сьогодні це знову в моді, сучасні дівчата із задоволенням купують тут вінки від кращих українських виробників. У цій категорії можна підібрати моделі ручної роботи, виконані з бездоганною охайністю. Квіти на них виглядають настільки реалістично, що здається, ніби вони живі. При цьому купити їх можна вигідно, як і багато інших українських сувенірів, представлених в нашому асортименті.