Вишиванки


Блуза "Іванна" джинс
Блуза "Іванна" джинс
Блуза "Богуслава" зелена
Блуза "Богуслава" зелена
Блуза "Леда" біла
Блуза "Леда" біла
Блуза "Леда" червона
Блуза "Леда" червона
Блуза "Світодара" жовта
Блуза "Світодара" жовта
Блуза "Світодара" синя
Блуза "Світодара" синя
Блуза "Світодара" червона
Блуза "Світодара" червона
Блуза "Чарівниця" синя
Блуза "Чарівниця" синя
Блуза "Яра" синя
Блуза "Яра" синя
Вишиванка  "Івета" біла
Вишиванка  "Івета" біла
Показано з 1 по 15 з 190 (всього 13 сторінок)
Вишиванки

Вишиванки

Україна по праву може пишатися своїм національним костюмом – з давніх часів вишиванка асоціюється у нас з образом дівчини, жінки, матері, берегині роду. Цей наряд здатний вигідно підкреслити красу і жіночність своєї хозяйки. Сьогодні традиції відроджуються, і все частіше вишиванки прикрашають різні події, будь то офіційний свято, весілля або випускний. І навіть провідні світові дизайнери нерідко звертаються у своїх роботах до нашого етнічному стилю.

Різноманітний вибір вишиванок

Якщо ви вирішили купити вишиванку, варто пам'ятати, що це не просто красивий предмет гардероба, але і річ зі змістом. Візерунок і техніка його виконання може означати досить багато – часто в них зашифровані певні послання, що дійшли до нас від предків. Також у вишитих малюнках вгадується географія нашої країни, адже для кожного регіону характерний свій орнамент.

Для пошиття одягу даного типу використовуються як правило натуральні тканини – льон, бавовна, батист, домоткане полотно. У плані вишивки та декору асортимент досить широкий:

• Хрестиком

• Гладдю

• Низинкою

• Бісером

• З мереживом або мережкою

• З вплітанням декоративних ниток

Технологія нанесення вишивки зустрічається як ручна, так і машинна. Хочеться відзначити, що завдяки сучасним технологіям машинна вишивка по складності роботи і якості не поступається, а іноді і перевершує ручну.

Де придбати вишиванку?

Раді повідомити Вам, що інтернет-магазин "Китиця" пропонує нову колекцію українських суконь, тунік, блуз для жінок. У нас ви можете придбати моделі від більш ніж 30 українських виробників з таких міст як Київ, Львів, Житомир, Харків, Полтава, а також приватних майстрів. Тут представлений широкий вибір етнічного вбрання від традиційних і святкових моделей до повсякденного одягу з національними елементами. Всі сукні та вишиванки виготовлені виключно з натуральних матеріалів і вишиті якісними нитками. Всі моделі відрізняються гарною якістю, зручні в носінні і добре переносять прання. Крім того варто виділити широку кольорову гаму як вишивки, так і полотна тканини.

На сайті можна вигідно придбати одяг з національним колоритом для себе чи на подарунок, а також різні аксесуари і українські сувеніри. Наші менеджери самі носять вишиванки і будуть раді проконсультувати вас в питанні вибору.