Вишиванки

Вишиванки

Україна по праву може пишатися своїм національним костюмом – з давніх часів вишиванка асоціюється у нас з образом дівчини, жінки, матері, берегині роду. Цей наряд здатний вигідно підкреслити красу і жіночність своєї хозяйки. Сьогодні традиції відроджуються, і все частіше вишиванки прикрашають різні події, будь то офіційний свято, весілля або випускний. І навіть провідні світові дизайнери нерідко звертаються у своїх роботах до нашого етнічному стилю.

Різноманітний вибір вишиванок

Якщо ви вирішили купити вишиванку, варто пам'ятати, що це не просто красивий предмет гардероба, але і річ зі змістом. Візерунок і техніка його виконання може означати досить багато – часто в них зашифровані певні послання, що дійшли до нас від предків. Також у вишитих малюнках вгадується географія нашої країни, адже для кожного регіону характерний свій орнамент.

Для пошиття одягу даного типу використовуються як правило натуральні тканини – льон, бавовна, батист, домоткане полотно. У плані вишивки та декору асортимент досить широкий:

• Хрестиком

• Гладдю

• Низинкою

• Бісером

• З мереживом або мережкою

• З вплітанням декоративних ниток

Технологія нанесення вишивки зустрічається як ручна, так і машинна. Хочеться відзначити, що завдяки сучасним технологіям машинна вишивка по складності роботи і якості не поступається, а іноді і перевершує ручну.

Де придбати вишиванку?

Раді повідомити Вам, що інтернет-магазин "Китиця" пропонує нову колекцію українських суконь, тунік, блуз для жінок. У нас ви можете придбати моделі від більш ніж 30 українських виробників з таких міст як Київ, Львів, Житомир, Харків, Полтава, а також приватних майстрів. Тут представлений широкий вибір етнічного вбрання від традиційних і святкових моделей до повсякденного одягу з національними елементами. Всі сукні та вишиванки виготовлені виключно з натуральних матеріалів і вишиті якісними нитками. Всі моделі відрізняються гарною якістю, зручні в носінні і добре переносять прання. Крім того варто виділити широку кольорову гаму як вишивки, так і полотна тканини.

На сайті можна вигідно придбати одяг з національним колоритом для себе чи на подарунок, а також різні аксесуари і українські сувеніри. Наші менеджери самі носять вишиванки і будуть раді проконсультувати вас в питанні вибору.