Дитячі вишиванки


Показано з 1 по 15 з 73 (всього 5 сторінок)
Дитячі вишиванки

Дуже часто дорослі стикаються з питанням як нарядити свою дитину. При чому задаються їм батьки як хлопчиків, так і дівчаток. З багатьох варіантів на сьогоднішній день вишиванка – найбільш дотепний. Адже її одягають і на свято, і в повсякденному житті. Сьогодні одягають вишиванку у церкву, шкільні та державні свята, дні народження. Завдяки своїй ошатності українська вишиванка створює святковий настрій і дітям, і дорослим.

Сьогодні багато батьків намагаються виховувати в своїх дітях пошану і любов до української історії, культури, традицій. Тому з виховною метою при виборі одягу віддають перевагу вишиванці. Слід згадати і позитивне значення вишитих візерунків. Так, листи дуба символізують здоров'я й довголіття, а калина – жіночу красу. Геометричні візерунки також, як правило, зображують сонце, урожай, засіяне поле. Таким чином, одягаючи вишиванку з орнаментом, дитина стикається з спадщиною нашої країни.

В інтернет-магазині «Китиця» ви зможете придбати дитячу вишиванку як для хлопчика, так і для дівчинки. У нас представлені найбільш популярні моделі, такі як «Гетьман», «Дубочек», «Білослава», «Макове поле», «Ружа» та багато інших. Асортимент дитячих вишиванок налічує понад 50 найменувань. Ми пропонуємо вироби від кращих українських виробників від Львова до Харкова. Абсолютно всі сорочки виготовлені з натуральних матеріалів, таких як льон, батист, бавовна, домоткане полотно з використанням високоякісних ниток. В інтернет-магазині «Світлиця» можна купити вишиванку як машинної так і ручної вишивки.
Даруйте українське!