Чоловічі вишиванки


Показано з 1 по 15 з 49 (всього 4 сторінок)
Чоловічі вишиванки

Як кажуть, все нове – це добре забуте старе... Так В 60-х роках українська вишиванка вже поверталася в моду. Тоді кожен, чоловік, що вважав себе сучасним, носив таку сорочку. Одягав вишиванку навіть генеральний секретар ЦК КПРС Микита Сергійович Хрущов. Пройшло більше 50-ти років, а українська вишиванка знову стала модним трендом. Причому не тільки в Україні але і у всьому світі. Недарма законодавці світової моди випустили цілий ряд колекцій, присвячених Україні і українській вишивці. Провідні українські політики і зірки екрана змагаються у кого вишиванка красивіше.

Сьогодні вишиванку можна вважати найбільш універсальним одягом. Адже її можна одягти як на офіційний захід або ділову зустріч, так і на святкову подію будь то весілля, день народження або випускний. Крім того, українську вишиванку носять у повсякденному житті без жодного приводу. Адже вишиванка – це сучасний, красивий, зручний і практичний одяг, який однаково добре пасує чоловіку будь-якого віку.

Одягаючи українську вишиванку, її володар показує свій патріотизм. Адже вишиванка є візитною карткою України у всьому світі. Дуже важливо, що на відміну від національного одягу багатьох країн українська вишиванка є актуальною як ніколи.

В інтернет-магазині "Китиця" зможете придбати чоловічу вишиванку на будь-який смак, як для себе, так і в якості подарунка. Асортимент представлений моделями як ручної, так і машинної вишивки з різним орнаментом від класики до модерну. Представлена продукція виготовлена виключно із натуральних екологічно чистих тканин, таких як льон, бавовна батист.

Ми співпрацюємо з провідними українськими виробниками національної одягу зі всієї України. Наші співробітники уважно стежать за останніми тенденціями моди серед українських вишиванок. Тому колекція моделей регулярно оновлюється.