Чоловічі світшоти з вишивкою

Що може бути комфортніше для чоловіка зручного светри? Тільки світшоти, виконаний з щільного трикотажу. Чоловік світшоти спочатку ставився до розряду спортивного одягу, відмінною рисою якої була v-подібна вставка з широкою гумки під горловиною. Це охороняло воріт від розтягування. Сьогодні чоловічі толстовки стали повсякденним одягом з безліччю варіантів креативних дизайнів. Одним з таких творінь вважається чоловічою світшоти з вишивкою - тренд світової моди нового століття. Але колись це функціональна, тепла і комфортний одяг для спортивних занять та повсякденному житті.

Стильний чоловічий світшоти в Україні

Історія світшоти налічує сторіччя, адже популярність цей вид одягу для чоловіків придбав в 30-ті роки після виступу в ній збірної команди США з веслування на Оліпміаде в Німеччині. Уже в 60-х чоловічі толстовки стали популярні серед студентів, що актуально і на сьогоднішній день. Це можна пояснити прагненням чоловіків до повсякденного комфорту і невибагливістю догляду за своїм гардеробом. У нашій країні сьогодні чоловічий світшоти отримав нове життя завдяки відродженню національних традицій. Тепер купити Шорти Чоловічі з українською вишивкою стало своєрідним трендом, коли повсякденний светр перетворюється в оригінальну ошатну річ. Та ж доля спіткала світшоти жіночий з вишивкою - один з найулюбленіших луків сучасної української жінки. Особливості чоловічого світшоти:

  • Фасон передбачає моделі з капюшоном і без, кишені і рукави можуть бути різного типу.
  • Матеріали: натуральні: шерсть, бавовна, льон і синтетичні: фліс, нейлон, поліестер.
  • Декор: принти, орнаменти, логотипи навчальних закладів.;

Якісні толстовки чоловічі з вишивкою можна купити в інтернет-магазині "Китиця" за прийнятною ціною в Києві і Дніпрі. Тут kititsa.com.ua ви можете підібрати вподобаний вам варіант чоловічого світшоти в українській стилістиці.