Гердани


Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)
Гердани

Гердани

Етнічний костюм наших предків був досить колоритний, особливо це відчувалося в жіночих нарядах. Крім одягу, його доповнювали різні яскраві аксесуари, зокрема, гердани. Ці прикраси були найбільш популярні на Західній Україні і являли собою своєрідні намиста з бісеру. Їх головна відмітна риса – сувора геометрія форм. Правильні лінії і чіткі візерунки, складені з різнокольорових бісеринок, народжували неймовірну гармонію простоти та витонченості. Не дивно, що і сучасні модниці з задоволенням носять цей красивий аксесуар.

З чим носити гердани?

Якщо ви маєте намір придбати гердан, важливо навчитися правильно їх поєднувати з одягом. При цьому бажано віддавати перевагу тканинам світлого непомітного забарвлення – білим або пастельним тонам. Тоді одяг не буде зливатися з прикрасою, а лише вигідно відтіняти його. Це необхідно з тієї причини, що самі гердани зазвичай мають досить строкате забарвлення. Однак зустрічаються також вироби білого кольору, які краще носити з одягом темних тонів для створення контрасту.

З герданами відмінно виглядають:

• Блузи

• Жіночі сорочки простого крою

• Сукні

• Туніки

• Вишиванки

• Водолазки

Дуже виграшно ця біжутерія виглядає з речами, розшитими бісером, разом вони створюють неповторний ансамбль. Це відмінний спосіб побалувати себе, а також ідеальний український сувенір на подарунок.

Ексклюзивні прикраси за доступну плату

В інтернет-магазині Китиця пропонується величезний вибір ґерданів будь-яких забарвлень. Вони виготовлені з якісного бісеру і оброблені з філігранною акуратністю. Будь-який з представлених тут виробів стане виразним штрихом до вашого образу, внесе в нього етнічного колориту. А придбати його можна досить вигідно, за рахунок нашої лояльної цінової політики.